Zdobienie paznokci - kolor czerwień
26
Kwiecień
2018
w Artykuły

Szkolenia małe i duże … jak wybrać szkolenie .

                   Dziś chce wam napisać krótki wpis  odnośnie szkoleń , co gdzie i jak ..? Właściwie dwa razy w tygodniu dostaje od was pytania jakie szkolenie powinnaś wybrać ,od czego zacząć na początek , spróbuje odpowiedzieć na ten temat  zwięźle , tak aby was nie zanudzić i abyście w przyszłości mogły wybrać odpowiednie szkolenie . Uprzedzam od razu że będę pisać o swoich grupach , kursantkach i swoim programie szkoleń , to dość istotne , gdyż każda firma czy inny szkoleniowiec pod ta samą nazwą może mieć inne cuda ! Pamiętaj zawsze wybieraj osobę która będzie Cię szkolić na podstawie tego co sobą reprezentuję i co potrafi , jakie ma doświadczenie ,ile jest lat w branży . Nigdy nie kieruj się ceną , dostępnością i ilością godzin . To bardzo ważne , to że kurs trwa 2 tyg. lub rok nie znaczy że nauczysz się więcej niż na szkoleniu które mogę zaoferować Ci ja i firma Indigo .

Start ! Twój początek !

  • Szkolenie hybryda od A do Z
  • Szkolenie Podstawowe Migdał i Owal

Kiedy zaczynasz swoją przygodę i nie wiesz właściwie nic , lub twoja wiedza oparta jest na filmach z YT , dodam tu też mało profesjonalne szkolenia . Niestety w temacie bardzo złych szkoleń można by pisać eseje, tego wam oszczędzę dziś . Szkolenia powinnaś zacząć od hybryda od A do Z czyli wszystko na temat hybrydy . Jak dobrze aplikować kolory , bazy , jak używać frezarki jak ściągać produkt . Nauczysz się również jakich błędów nie popełnić , nakładania koloru idealnie pod skórki , frencha i wieluuuu innych przydatnych rzeczy .

Koszt 600 zł w grupie 4 osobowej to naprawdę nie duża kwota a mnóstwo wiedzy teoretycznej i praktycznej , nauczysz się podstawowej wiedzy o płytce paznokciowej i nie zrobisz sobie ani innym krzywdy , do czego mogło by dojść przez brak właśnie tej wiedzy , która dziś ja oferuje Tobie !

Kolejnym krokiem jest szkolenie 3 dniowe , szkolenie na którym nauczysz się przedłużać paznokcie żelowe . W swojej ofercie posiadam szkolenie podstawowe Migdał i Owal , które jest kondesacją wiedzy i umiejętności które zdobyłam prze 12 lat pracy w zawodzie . Zapewniam Cie że poziom tego szkolenia jest bardzo wysoki i nauczysz się robić piękne paznokcie , których nie jedna stylistka która pracuje lata mogła by ci zazdrościć,  nie wie i nie ma pojęcia co to Apex , krzywa C , najgorsze że nawet nie wie że ty prawdopodobnie zrobisz lepiej niż ona ! Dobrze ….. czasem zdarza się , i też to wiem z doświadczenia że z powodu braku z koncentrowania na szkoleniu możesz nie przyswoić wiedzy tak szybko , ale to nic,  w takim wypadku możesz umówić się ponownie na doszkolenie grupowe lub indywidualne . Pamiętaj że każda z nas jest inna i uczy się w swoim własnym tempie , jedyne czego nie możesz zrobić to NIE WOLNO SIE PODDAĆ .Przykro mi ale musze od was wymagać wiele , bo chce abyś była najlepsza ! Koszt szkolenia podstawowego to 1400 zł / 2500 zł gr.4 os/indywidualnie  , doszkolenie 600 zł / 1000 zł gr 4 os/indywidualne

 

 

Prace kursantek po szkoleniu Migdał i Owal oraz Doszkoleniach

Czerwone paznokcie Paznokcie szkolenie Czerwone paznokcieCzerwone paznokcie długiePaznokcie czerwonePaznokcie czerwień krwista

…..i właściwie mógł by być już koniec ….. a tu dopiero początek twojej drogi , zostało Ci jeszcze jakieś xy123198 kursów i szkoleń ! Możesz i musisz się rozwijać , i wiesz , właśnie tego ci zazdroszczę . Dziś macie niesamowite możliwości , możecie się uczyć od najlepszych instruktorów na Świecie !!!!!

Kolejno polecam

  • kombinowany
  • mix media
  • szkolenie kwadrat
  • tempo pracy

To tylko poziom salonowy , po którym z pewnością możesz nazwać się stylistka paznokci .

*Wszystkie prace zawarte w artykule to prace kursantek

Czekam na wasze komentarze i opinie , podziel się z nami jak Ty zaczęłaś swoją przygodę ..

 

Paznokcie początkujących

Komentarze